מחר יום הולדת

והנה 3 סיבות מדוע כדאי לשתף את הצאצא בהכנות ליום ההולדת שלו:
1 תתעלו את ההתרגשות לפעילות יצירתית
2 תעלו את תחושת הערך העצמי של הילד
3 ו… תחסכו בהוצאות. 
פעם בשנה, זוכה הצאצא הממוצע  לסדרת! מסיבות יום הולדת.
יש יום הולדת בגן או בכיתה,
יש יום הולדת למשפחה,
ויש… יום הולדת לחברים בבית.
רף ההשקעה הכספית בימי ההולדת הללו הפך לכמעט בלתי שפוי. גם מפעיל, גם מתנפחים, גם כיבוד, גם תפאורת מפה-מפיות-כלים-דגלונים של ברבי/דורה/הלו קיטי ושות’.
הכנת חלק מהפריטים בבית עם “ילד יום ההולדת” יכולה להיות פעילות כיפית ויצירתית, שחוסכת הרבה כסף, “קונה” לקטנצ’יק עוד אחר צהריים כיפי של התרגשות וציפייה, ואם הוא יקבל גם כמה מחמאות על התוצרים – האושר יהיה מושלם.
ההזמנות ליום ההולדת
אמנם אפשר להדפיס במחשב או לקנות הזמנות מוכנות, אבל כיף לגזור ניירות צבעוניים, לקשט, לצייר, לכתוב ואם ממש חייבים את דורה – להדביק מדבקות.
אנחנו הכנו לכל אחד מילדי הכיתה הזמנה ליום הולדת צבעונית ומתוקה
את ההזמנות כדאי לחלק בדיוק שבוע לפני, כדי שהאורחים הצעירים לא יתבלבלו בין רביעי הבא לרביעי עוד שבועיים. התראה מוקדמת יותר להורים (אפילו במייל) תמיד מומלצת, כדי שלא יתפסו לכם את התאריך אחרי שסגרתם עם קוסם, ליצן או יובל המבולבל.
קישוטים 
יומיים לפני היום המיוחל כשבעל השמחה הצעיר כבר ממש על קוצים, מתחילים בהכנות. מציירים שלט ברוכים הבאים, מכינים שרשראות, מקשטים מפת שולחן מאל-בד, מכינים משחק “החבילה עוברת”, מכינים פיניאטה, אופים ומקשטים את עוגת יום ההולדת, ממלאים שקיות יום הולדת. ההכנות יכולות להתפרס אפילו על שני אחרי צהריים, בהתאם לגיל הילד ולרמת הסבלנות (שלו ושלכם).
עוגה 012.jpg

והנה מתכון פשוט וקל של:
עוגת יומולדת ללא אפיה

כזו שהילדים יכולים להכין אפילו לבד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

תגובות

פוסטים מומלצים

גלילה לראש העמוד