גלגלי הצלה

האתר הזה בנה לי תדמית של אמא משקיענית ואוהבת.
אוהבת? תמיד.
משקיענית? לפעמים.
כשאני לא עייפה עם או בלי סיבה, או חולה, או עסוקה בדברים אחרים.
בימים כאלו אין לי זמן ו/או כוח לבנות בתים מקרטון או לאפות לחמניות.
 
בשביל הימים הללו הכנתי לעצמי ערכה סודית של “גלגלי הצלה”, רכישות קטנות ששמורות אצלי עד לרגע האמת!
פתרונות קטנים, זולים וזמינים (הם יהיו זמינים גם לכם אחרי מסע קניות בשקל…) – שולפים אותם והם קונים רגעים יקרים של משחק ויצירה עצמאיים (פחות או יותר…).
 
1. בלוני ענק 2-3 ש”ח לבלון שלא מתפוצץ בקלות. אפשר להעצים את חווית המשחק על ידי הכנסת כף גרגירי אורז לבלון לפני ניפוחו, אז משקשקים את הבלון ונהנים מהרעש. ותכינו מטאטא לרגע הפיצוץ…
 
2. קלידוסקופ בחנויות המשחקים הזולות ניתן לקנות קלידוסקופים במחיר של 5 ש”ח.
 
3. בועות סבון בחוץ. בחצר הבית או בגינה השכונתית, כדי שלא תצטרכו להשקיע את האנרגיה שאין לכם בניקיון. המתקנים הקטנים הפשוטים עולים 2-3 ש”ח, אם משקיעים עד 10 ש”ח אפשר לקנות מתקנים שמייצרים בועות גדולות יותר.
 
4. זכוכית מגדלת אחת פשוטה עולה 2-3 ש”ח ויש גם גדולות יותר. לפעוטות יש גם מפלסטיק, אבל גם אלו מהזכוכית עמידות למדי. תנו להם גם פיסת בד, עלה, תמונה מעיתון, אצטרובל – הם ייהנו לראות אותם מוגדלים.
 
5. פלסטלינה קצת מלכלך, אז לשחק במרפסת או בחצר ובחורף לפרוס יריעת ניילון על השולחן (כי אם אנחנו עייפים, אז גם לא יהיה לנו כח לנקות).
 
6. קולאז’ים בגזירות והדבקות, לילדים שיכולים לשבת לבד. מדביקים בדבק סטיק, הלכלוך מזערי ושואב אבק סביר – יעשה לכם את העבודה.
 
7. משחקים ברוב הבתים יש “יותר מידי” משחקים, כדאי לייצר תחלופה. בכל חודש-חודשיים שימו רק מחצית מהמשחקים במקום נגיש. כך אין עומס בעיניים ויש תחושת התחדשות. ברגעים קשים פשוט שלפו משחק שבילה בתקופה האחרונה על המדף העליון. אפשר גם להפתיע במשחק חדש (מהחנות או פרי החלפה עם חברים).
 
8. סרט ופופקורן לשמור בצד דיסק של סרט אהוב, או סרט שעוד לא ראיתם. אפשר להעצים את החוויה ולהכין פופקורן. חפשו סרט שגם אתם תיהנו ממנו ופשוט תתכרבלו יחד.
9. מדבקות – אוסף של מדבקות פשוטות לפעוטות, שוות במיוחד לבנות שמבינות כבר מה זה תלת מימד ונצנצים…
10. פנס אפשר לחגוג איתו שעות החשיכה (הם עדיין ערים???!!!) או שפשוט תגיפו את התריסים.
 
והפאנץ’? כשהם יגדלו קצת, אתם רק תשחררו את החבל, והם יעופו למסך הקרוב במהירות שיא…
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

תגובות

פוסטים מומלצים

גלילה לראש העמוד